Handikap Güvenilir Mi?

18 yaşında ya da üzerinde olanlara, yetişkinlere, yetki belgesi kapsamında hizmet verdiği görülen handikap güvenilir mi? Aslında bu sorunun ilk cevabı, bu cümle içeriğinde verilmiştir. Yasal yetki belgesi ile elde edilmiş lisans belgesi ile hizmet veren bir sitedir. Tercih, bağımsız denetleme kurulu olan Hollanda Antilleri lisans komisyonu yönünde kullanılmıştır. Güvenlik politikası ile çalışıldığı, kural ve şartlara uygun olan şahısların her türlü bilgi, belgesinin koruma altına alındığı da ifade edilen gerçekler arasında bulunmaktadır.

Handikap
Handikap

 

Handikap Bilgilerimi Paylaşır mı?

Endişelenmeyin, yurt dışında kurulmuuş bir şirkete bilgi vereceksiniz. Tabi ki bilgi paylaşacaksınız fakat, handikap bilgilerimi paylaşır mı? Sorusunun karşılığında, herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığı görülecektir. Tabi ki bilgi paylaşacaksınız. Hesap açmak için, para yatırmak için, para çekmek için bilgi paylaşmanız zorunludur. Fakat paylaştığınız bilgiler, bilgi deposu olarak isimlendirilmiş veri tabanında tutulur ve sadece şirket tarafından görülür, değerlendirilir. Bunun haricinde talep oluştursa dahi, herhangi bir şahsa, herhangi bir kuruma, herhangi bir kuruluşa veya internet ortamına gönderilip, paylaşılması gibi bir durumun söz konusu olmadığı tespit edilmektedir.

Handikap Paramı Öder mi?

Para kazanmış olabilirsiniz. Tabi ki hesabınıza yatırdığınız para ile sitenin bahis ve oyun hizmetlerinde yer alıp, kazanmış olabilirsiniz. Handikap paramı öder mi? Endişelenmeyin, para yatırma ve çekme bölümüne baktığınızda, müşteri hizmetleriyle görüştüğünüzde, finansal departmandan bilgi aldığınızda, 30 dakikada ödeme yapıldığını göreceksiniz. Her gün, her an, en az 100 TL ve günlük en yüksek 10.000 TL ödeme yapılmaktadır. Ayrıca ödeme talimatı verdiğinizde, kesinti ile karşılaşmadan paranızı kazandığınızı görürsünüz.

Handikap Sorunu Çözer mi?

Eğer handikap güvenilir mi? Sorusu sizler açısından iletişim seçeneklerinden meydana geliyor ise, handikap sorunu çözer mi? Sorusunda aktif iletişim seçeneklerinin bulunduğunu göreceksiniz. Nedir bunlar? Lakin soru ve öneriler için, belge ve güvenlik işlemleri için, şikayet konuları için; müşteri temsilcileri için, ortaklık programı ve bayilik anlaşmaları için hazırlanmış 5; farklı elektronik posta adresi bulunmaktadır. Fakat tüm bu seçenekler üzerinden karşılaşılan problemlerin çözüme kavuşturulduğu görülmektedir. Ancak tabi ki bunun ile birlikte, WhatsApp gibi, Telegram gibi; canlı destek hattı ya da irtibat telefon numarası gibi seçenekler ile de karşılaşılan; problemlerin çözülmesi mümkün görülmektedir. Handikap sosyal medyalarına ulaşmak için tıklayın!