Handikap Belge Talep Ediyor mu

Bu yazı, handikap sitesinin çalışma prensipleri hakkında bilgi vermek, özellikle handikap belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığını gündeme getirmek amacı ile hazırlanmıştır. Site açıkladığı kurallar kapsamında, belge talep etme hakkına sahiptir. Ancak şöyle bir uygulama ile karşılaşmayacaksınız. Kurallara uygun üyelik başvurusu yapar iseniz, belge talebi karşınıza çıkmaz, kurallara uygun hareket eder iseniz, belge talebi karşınıza çıkmaz, kurallara uygun para yatırma çekme işlemi yapar iseniz, belge talebi karşınıza çıkmaz. Kural dışında en ufak bir harekette belge talebi gündeme gelecektir.

Handikap
Handikap

Handikap Kullanıcıları Belge Talebi İle Rahatsız Etmez

Net bir şekilde handikap kullanıcı yorumlarından da hareket etmek suretiyle, şu ifadeyi kullanabiliriz. Handikap kullanıcıları belge talebi ile rahatsız etmez. Önemli olan nedir? Önemli olan vakit ayırmanız ve sitenin hakkında bölümünde yaptığı açıklamalardaki evraklar bölümünü, en az 1 defa okumanızdır. Burada bütün kurallar belirlenmiştir. Burada karşınıza 10 farklı madde çıkarılmıştır. Bu maddeleri okur, en az 1 defa okur ve buna göre hareket eder iseniz, belge talebi ile rahatsız edilmeniz gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

Handikap Belge Talep Ediyor mu
Handikap Belge Talep Ediyor mu

Handikap Para Yatırma Ve Çekmede Belge Talep Etmez

Şunu da belirtelim, handikap para yatırma ve çekmede belge talep etmez. Ancak siz adınıza ait kartları, adınıza ait hesapları kullanacaksınız. Eşinizin, akrabanızın ya da aynı soy isme sahip olan bir şahsın üzerinden dahi para yatıramazsınız. Bu şahısların hesaplarına para çekme talimatı veremezsiniz. Aynı zamanda bu çok basit kural, belge talebi ile karşılaşmamanız anlamına gelecektir. Şöyle düşünebilirsiniz, bir şahıs sizin kullanıcı adı ve şifre bilginizi ele geçirmiş, hesabınıza giriş yapmış olabilir. Çünkü o esnada hesabınızda para bulunabilir, işte bu şahıs sizin adınıza ve soyadınıza ait olmayan bir hesaba para çekme talimatı verdiğinde, ödeme yapılmayacak, belge talep edilecektir. Gördüğünüz gibi kurallar net bir şekilde ortaya konulmuştur. Handikap sosyal medyalarına ulaşmak için tıklayın!

Handikap Gönderilen Belgeleri Paylaşmaz

Farklı bir açıyı gündeme getirelim. Handikap belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığını inceleyelim. Handikap gönderilen belgeleri paylaşmaz. Tabi ki belge göndereceksiniz yani bahis yapmak, oyun oynamak, eğlenmek, kazanmak ya da bu şansı elde etmek istiyor iseniz, istenir ise belge göndereceksiniz. Fakat bu site kullanıcıların gönderdiği belgeleri, internet ortamı ya da üçüncü şahıslar ile paylaşmaz.