Handikap Güncel Giriş

Bu yazıda sizlere, handikap güncel giriş başlığı altında karşılaşılan giriş problemi, çözümü yöntemleri ve etkileri hakkında bilgi vereceğiz. Hemen şunu belirtelim, her zaman olduğu gibi, Türk yasaları devreye girmiş, yetkilendirilmiş kurum olan bilgi teknolojileri iletişim kurumu olması gerektiği gibi hareket edip, handikap sitesi hakkında bir defa daha kapatılma kararı vermiştir. Akabinde şirket devreye girmiş ve hazırladığı yeni ve güncel giriş adresi ile yeniden Türkiye pazarında siteyi kullanıma açmıştır.

[maxbutton id=”1″ url=”” text=”Giriş Yap!” ]

Handikap Adresi Güncelleniyor mu?

Son adres tespit edilip, engellendikten sonra;  Elbette birkaç dakika içerisinde adres güncelleme işlemi tamamlanıp, yeni ve orijinal adresi üzerinden hizmetler verilmeye başlanmıştır. 174handikap.com son adresi işaret etmekte ve sitenin açık halde bulunduğunu göstermektedir. Bugüne kadar yapılan uygulamalara göre, bu sitenin Türkiye’de bütün kapatılma kararlarına rağmen, birkaç dakikadan fazla kapalı kalmadığını söylemek mümkün olacaktır.

Handikap Güncel Giriş
Handikap Güncel Giriş

 

Handikap Adresini Kim Güncelliyor?

Peki güncelleme çalışmalarında, Türkiye’de yapılan bir işlem var mıdır? Handikap adresini kim güncelliyor? Bu siteyi incelediğinizde, merkezin Hollanda Antilleri olduğunu göreceksiniz. Vergi sistemi, belge bedelleri ve benzer kriterlere istinaden bu ülke; ekonomik gerekçelere istinaden bu ülke tercih edilmiştir. Şirket yurt dışında bulunmakta yani bu merkezde tebligat adresi görülmektedir. Adres güncelleme işleminde ise, doğrudan bu şirket devrededir. Türkiye’de bu konuda herhangi bir şahsa, herhangi bir tüzel kişiliğe ya da gerçek kişilere yapılmış yetki devri yok. Herhangi bir ortaklık bulunmadığı görülmektedir. Dolayısı ile adres güncelleme işlemi Türkiye üzerinden yapılmamaktadır.  Handikap sosyal medya üzerinden güncel giriş linkini öğrenebilirsiniz.

Handikap Adresini Nasıl Değiştiriyor?

Peki handikap güncel giriş ifadesi gündeme geldiğinde, uygulama nasıldır? Standart bir uygulamadan bahsetmek mümkün müdür? Handikap adresini nasıl değiştiriyor? Yıllardır Türkiye pazarında kalıcı olan bu sitenin adres güncelleme işlemi konusunda; Türkiye ip adreslerinden standart bir uygulamayı gündeme getirdiği, tabi ki görülebilmektedir. Site ismi orijinalliğini korumakta, resmi uzantısı orijinalliği korunmaktadır. Adres değişiminde site isminin sol tarafına yani baş kısmına rakamlar getirilip, güncellenmektedir. 174 handikap, 175 handikap, 176 handikap şeklinde ifadelerin ya da uygulamaların gündeme geldiğini göreceksiniz. Resmi adres, resmi yeni giriş adres belirleme çalışmaları bu yönde yapılmaktadır.