Handikap TV Giriş

Spor karşılaşmasını bu site üzerinden canlı olarak izleyebilmeniz için, siteye erişip, TV bölümüne gelmeniz gerekecektir. Arzu etmeniz durumunda hazırlanmış Handikap TV giriş linki üzerinden de seçim işlemini yapabilirsiniz.

Handikap
Handikap

 

Handikap TV İçin Hesap Açmak Zorunda mıyım?

Konuyu biraz aydınlatalım. Handikap TV için hesap açmak zorunda mıyım? Hayır bir hesap açılmasına ya da bilinen diğer adı ile üyelik işlemlerinin yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Hesap açmadan, üye olmadan doğrudan siteye ulaşabilir, site üzerinden TV bölümü aracılığı ile canlı maç yayınlarını izleyebilirsiniz.

Handikap TV Avantajlı mı?

Peki hesap açıldığında kullanılır ise, Handikap TV avantajlı mı? Elbette avantajlı olduğunu söylemek mümkündür. Nedir bu avantaj? Her şeyden önce bedava canlı maç izle özelliğini kullanacaksınız. Spor karşılaşmalarını izlemek için, şifreli kanalların uygulamasında olduğu gibi, abone olmanıza, aylık ya da yıllık para ödemenize gerek bulunmayacaktır. Hemen arkasından hesap açıp, para yatırdığınız için, canlı izlediğiniz spor karşılaşmasına, canlı iddaa oynama avantajının sunulduğunu göreceksiniz. Bir taraftan yüksek görüntü kalitesinde spor karşılaşmasını canlı olarak izleyeceksiniz, diğer taraftan bu özellik ile birlikte, canlı iddaa yapacak ve yaptığınız canlı iddaa kuponlarının tutma ihtimalini daha yüksek seviyelerde bulunduracaksınız.

Handikap TV Mobil Giriş

Sizlere farklı bir özellikten bahsedelim. Handikap TV giriş işlemini tabi ki sahibi olduğunuz dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlardan yapabilirsiniz. Ancak bunlar ile kısıtlı kalmayacaksınız. Handikap TV mobil giriş işlemini de yapmanız mümkündür. Bu ne anlama gelecektir? Bu cepten canlı maç izle ya da tablet ile canlı maç izle özelliği anlamına gelmektedir. Bunun içinde 2 farklı yöntemi kullanabilirsiniz. İlk yöntem sitenin mobil versiyonu ile hareket etmeniz olacaktır. Nedir bu? Cep telefonlarından internet sağlayıcılarını açın. Adres satırları bölümünü sitenin yeni giriş adresini yazın. Mobil versiyon ile site açılacaktır. TV bölümünden seçimi işlemini yapalım. Diğer yöntem, Android ya da İOS mağazalarına girmeniz ve bu sitenin ücretsiz yayınlanan güvenlik taramasından geçirilmiş programını indirmeniz ve kurmanız olacaktır. Mobil program üzerinden de yeni giriş adresini araştırmadan, tek bir tuş ile doğrudan TV bölümüne bağlantı sağlayabilir, cepten canlı maç izle avantajını yaşayabilirsiniz. Handikap sosyal medyalarına ulaşmak için tıklayın!

Yorum yapın